GERB Praha

Aplikace Průmyslové stroje

Problémy s vibracemi u strojů? Řešení je lehké jako pírko

Instalace strojů nebo citlivých zařízení jsou často doprovázeny nepřípustnými nebo rušivými otřesy. V takových případech má smysl pružné uložení.

Průmyslové drtiče, mlýny na cement, tiskařské stroje, textilní stroje nebo odstředivky jsou typickými příklady pro použití aktivní izolace vibrací. Otřesy a hluk způsobený provozem těchto strojů lze díky pružnému uložení výrazně snížit. Periferní napájecí zařízení, jako dmychadla, kompresory a čerpadla, stejně jako motorové agregáty a trafa používané k dodávkám energie patří rovněž k těm strojům a zařízením, které jsou dnes standardně ukládány na pružných prvcích.

GERB má řešení k pasivní izolaci vibrací válcových brusek, obráběcích strojů, testovacích strojů a měřicích zařízení.

Naše řešení jsou technicky a ekonomicky optimalizována s ohledem na:

  • ochranu zdraví při práci a životní prostředí,
  • ochranu před rušivými otřesy,
  • sedání budov a zemětřesení.

Pružinové prvky z vysoce kvalitních trvanlivých šroubovitých tlačných pružin a neopotřebitelné tlumiče VISCO® umožňují snížení otřesů a vibrací až o 99%. Podle typu vibrací a požadavku se takové stroje odpruží přímo nebo se pružně uloží na dodatečný vibrační základ.

 

Kromě pružných ukládacích systémů poskytuje GERB k řešení Vašeho problému s otřesy také inženýring, montáž a dohled. Naši úplnou nabídku úkonů najdete zde.

Pro další informace nás kontaktujte.

 

 

Informace o produktech a službách?

Kontaktujte nás
GERB - Váš partner při řešení problémů s vibracemi všech druhu
U Zvonařky 448/16
120 03 Praha 2, Česká republika
P: +420 222 522 053, oeu@gerb.com